• BOBYK HOME STAGING

    BOBYK HOME STAGING

    DOM LEPIEJ SPRZEDANY

BOBYK HOME STAGING powstało z potrzeby,

ponieważ zawirowania na rynku nieruchomości w Polsce nie sprzyjają sprzedaży domów i mieszkań i nie pozwalają osiągnąć oczekiwanego poziomu finansowego przy sprzedaży. Obserwowaliśmy rynek amerykański, gdzie usługa home staging jest realizowana prawie przy każdej sprzedaży nieruchomości, co pozwala na uzyskanie oczekiwanych rezultatów przez sprzedających.

       Wiemy co sprawia, że nieruchomość staje się atrakcyjna w oczach odbiorcy i znamy mechanizmy sprzedażowe, dlatego tworzymy BOBYK HOME STAGING. Jesteśmy zespołem specjalistów z dziedziny aranżacji wnętrz, marketingu, sprzedaży. Doświadczenie zdobywaliśmy w zespołach zarządzających nieruchomościami. Naszą wiedzę i praktykę wykorzystujemy w inscenizacjach w domach i mieszkaniach wystawionych na sprzedaż lub wynajem. 

      Oferujemy swoje usługi osobom prywatnym, deweloperom, agencjom nieruchomości. Przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży pod kątem wizualnym, a dzięki temu sprzedają się szybciej i za wyższą cenę. Dostosowujemy swoje działania do oczekiwań klienta. Wszystko po to, żeby pomóc Ci osiągnąć maksymalną wartość rynkową nieruchomości i szybko dokonać sprzedaży.

Nieruchomości Płock

Dawid BobykWłaściciel firmy. Specjalista ds. Marketingu i Public Relations. Doświadczenie zdobywał w firmach zarządzających nieruchomościami komercyjnymi (Jones Lang La Salle, CBRE). Przez kilka lat był Managerem Marketingu w Galerii Handlowej w Płocku. Interesuje się psychologią sprzedaży. Zdobytą wiedzę "pompuje" teraz w tworzenie firmy i realizację celów dla klientów. Home Staging zainteresował go, bo jest połączeniem artyzmu, aranżacji, sprzedaży, a satysfakcja po szybkiej udanej transakcji nieoceniona.

Bobyk Home Staging
Al. Jana Pawła II 23b lok. 39
09-410 Płock