• Nasze usługi

    Nasze usługi

    BOBYK HOME STAGING

Zastanawiasz się jak podnieść wartość nieruchomości po nieudanych próbach sprzedaży lub wynajęcia? Skorzystaj z usługi home stagingu!

Masz za sobą kilka nieudanych prób sprzedaży lub wynajęcia należącej do Ciebie nieruchomości? Zastanawiasz się jak podnieść jej wartość i zwiększyć zainteresowanie potencjalnych kupujących?

Możesz rzecz jasna skorzystać z usług architekta, dekoratora wnętrza, firmy wykończeniowej czy nawet specjalisty od feng shui, ale najbardziej skutecznym i jednocześnie najtańszym sposobem zwiększenia zainteresowania Twoją nieruchomością będzie zatrudnienie profesjonalnego home stagera, który profesjonalnie przygotuje ją do sprzedaży lub do wynajmu. 

BOBYK HOME STAGING

Szukasz firmy zajmującej się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Jesteś w posiadaniu nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem i szukasz firmy oferującej usługę home stagingu? Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Gwarantujemy, że profesjonalnie przygotujemy Twój dom lub mieszkanie w taki sposób, aby jej wartość rynkowa oraz zainteresowanie potencjalnych kupujących znacząco wzrosły. Dzięki naszym działaniom, będziesz mógł sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość zdecydowanie szybciej i za możliwie najwyższą cenę.

A może chcesz zamówić aranżację wnętrza na własne potrzeby?Nasza oferta skierowana jest również do klientów, którzy nie są zainteresowani sprzedażą domu lub mieszkanie, a jedynie planują przeprojektować go na własne potrzeby. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, pomożemy Ci zaaranżować wnętrza Twojej nieruchomości, dostosowując je do Twoich potrzeb, oczekiwań i gustu.

PROFESJONALNY HOME STAGING W PŁOCKU I NIE TYLKO!

Nasze pozostałe usługi

OFFICE STAGING

OFFICE STAGING

    Jeśli posiadasz lokal biurowy przeznaczony na sprzedaż lub wynajem, zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy go tak, aby jego wartość rynkowa i zainteresowanie kupujących znacząco wzrosły, dzięki czemu sprzedasz lub wynajmiesz swój lokal szybciej i za wyższą cenę.

VISUAL MERCHANDISING

VISUAL MERCHANDISING

    Jeśli jesteś właścicielem sklepu i chcesz przyciągnąć do niego większą liczbę klientów, w odpowiedni sposób zaaranżujemy jego powierzchnię i zwiększymy atrakcyjność sklepowej witryny. Nasze aranżacje dostosowujemy do pory roku, kalendarza handlowego i produktu, który aktualnie chcesz wypromować. Wizualny merchandising jest dziś ważnym elementem strategii handlu detalicznego, mogącym skutecznie wzmocnić wizerunek marki i zwiększyć sprzedaż. Efektowna ekspozycja w oknie wystawowym przyciąga uwagę klientów, a umiejętne rozplanowanie towaru wewnątrz sklepu kieruje ich w stronę półek z sezonowymi nowościami

SZKOLENIA

SZKOLENIA

    Chcesz samodzielnie przygotować swój dom do sprzedaży? A może jesteś agentem nieruchomości i chciałbyś zwiększyć swoją skuteczność? Zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne szkolenia z home stagingu, podczas których poznasz zasady zwiększania wartości nieruchomości.

SPRZEDAJ MIESZKANIE W… 5 SEKUND

SPRZEDAJ MIESZKANIE W… 5 SEKUND

Większości sprzedających zależy, aby swoją nieruchomość sprzedać szybko i z największym zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Dzięki profesjonalnemu home stagingowi większość nieruchomości znajduje klienta w… zaledwie 5 sekund! Jest to czas potrzebny do utrwalenia w pamięci odbiorcy obrazu, przez pryzmat którego ocenia resztę oglądanego domu lub mieszkania. Skuteczny home staging sprawia, że chwila spędzona w Twojej nieruchomości zapisze się w pamięci potencjalnego kupującego pozytywnie, ponieważ to pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie w podejmowaniu decyzji.

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

W dzisiejszych czasach aż 90% nabywców szuka nieruchomości w internecie, dlatego bardzo ważne jest jak najlepsze jej zaprezentowanie na zdjęciach. Nieprofesjonalne zdjęcia potrafią zaszkodzić nawet najpiękniejszej stylizacji, co może znacząco obniżyć wartość nieruchomości w oczach potencjalnych kupujących. Na życzenia klienta wykonujemy profesjonalne zdjęcia nieruchomości, tak aby jak najatrakcyjniej przedstawić efekt prac home stagingowych. Podczas sesji fotograficznej nasz stylista wnętrz współpracuje z fotografem, dbając o to, żeby nieruchomość prezentowała się korzystnie zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach zamieszczonych w internecie. Cena profesjonalnej sesji zdjęciowej jest zależna od wielkości nieruchomości i oscyluje w granicy 150-500 zł. Przy nietypowych zleceniach (np. ujęcie dronem z wysokości) cenę ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@bohs.pl lub telefonicznego pod numerem telefonu: +48 668 707 175.

Bobyk Home Staging
Al. Jana Pawła II 23b lok. 39
09-410 Płock