• Konsultacja

    Konsultacja

    Home Staging Płock

Sprawdź cenę i zakres oferty:

Konsultacje

250 PLN

 

Dokładne zdiagnozowanie problemów i omówienie propozycji zmian, które przyśpieszą sprzedaż lub wynajem nieruchomości. 

  • Diagnoza problemu 
  • Przedstawienie problemów nieruchomości 
  • Doradztwo. Propozycje zmian i omówieni planu działania 

Konsultacja ustnaKonsultacja ustna odbywa się w Państwa domu lub mieszkaniu i polega na sprawdzeniu, czy nieruchomość jest atrakcyjnie zaprezentowana do sprzedaży czy wynajmu. 
W czasie konsultacji ustnej przeprowadzimy analizę nieruchomości pod kątem technicznym funkcjonalnym i estetycznym. Zastanowimy się wspólnie, czy przestrzeń w Państwa nieruchomości jest właściwie wykorzystana, czy kolorystyka jest spójna i harmonijna i czy drobne usterki nie odciągają uwagi kupujących od walorów Państwa nieruchomości. 
Przed konsultacją określimy profil typowego nabywcy i jego oczekiwania odnośnie mieszkania czy domu. Celem naszego działania jest takie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, aby spodobała się ona jak najszerszemu gronu potencjalnych i docelowych nabywców. 
Po przeprowadzeniu analizy przedstawimy Państwu nasze wnioski i udzielimy porad, które Będziecie mogli Państwo wykorzystać w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży przy minimalnych nakładach finansowych. Ten zabieg zwiększy wartość nieruchomości w oczach nabywcy. 
Po zakończeniu konsultacji Będziecie Państwo przygotowani do samodzielnego przeprowadzenia metamorfozy domu lub mieszkania, ale w zależności od dalszych Państwa potrzeb możemy przygotować rodzaj „przewodnika”, czyli raport pisemny lub zrealizować kompletną usługę home staging „pod klucz”. 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznie pod numerem +48 668 707 175 lub mailowo biuro@bohs.pl  

Bobyk Home Staging
Al. Jana Pawła II 23b lok. 39
09-410 Płock