• Home staging

    Home staging

    Home staging polega na zidentyfikowaniu wszystkich atutów i problemów nieruchomości , a następnie takie przygotowanie domu lub mieszkania, żeby podczas prezentacji spodobało się odbiorcom i sprzedało się jak najszybciej i za możliwie najwyższą cenę.

BOBYK HOME STAGING

Czym jest dokładnie Home Staging?Home staging to metoda profesjonalnego przygotowania i prezentacji nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, mająca na celu zwiększenie wartości nieruchomości i przyśpieszenie sprzedaży przy jak najniższych nakładach finansowych. 
To połączenie technik dekoratorskich, marketingowych i prezentacyjnych, dlatego czasami wymaga drobnych prac remontowych, ale przy jak najmniejszym nakładzie finansowym bo home staging dla sprzedawcy musi być opłacalny. 

Home staging to nie „odpicowanie”Home staging to doprowadzenie mieszkania lub domu od stanu „do mieszkania” do stanu „do sprzedania”, ale nie polega na ukrywaniu wad nieruchomości. Jest to podkreślenie walorów nieruchomości i „wyciągnięcie” ich na pierwszy plan, tak żeby nieatrakcyjne elementy nie nie rzucały się w oczy po wejściu do nieruchomości. Jednak wszystkie drobne usterki należy usunąć. W przypadku kiedy trafiamy na większą usterkę lub problem techniczny, którego wyeliminowanie mogłoby być kosztowne a jej zatajenie niebezpieczne dla nabywcy, wtedy kwalifikujemy nieruchomość do generalnego remontu a nie usługi home staging.

PROFESJONALNY HOME STAGING W PŁOCKU I NIE TYLKO!
PROFESJONALNY HOME STAGING W PŁOCKU I NIE TYLKO!

Home staging "pod klucz"Zakres realizacji home staging „pod klucz” jest zależna od stanu nieruchomości. W większości są to zagracone nadmiarem przedmiotów, mebli akcesoriów dekoracyjnych lub nowo wykończone, ale jeszcze nieumeblowane nieruchomości. Są też sytuacje, gdzie w domu lub mieszkaniu nikt już nie mieszka, a pozostawione są meble i przeróżne akcesoria. W każdym z przypadków musimy zastosować inne techniki marketingowe, żeby zaprezentować walory Państwa nieruchomości. W związku z tym zakres naszych prac będzie różny dla każdego przypadku. Niezależnie od stanu i rodzaju nieruchomości, współpracę z klientem rozpoczynamy od wstępnej konsultacji, żeby zidentyfikować problematyczne obszary i uwydatnić mocne strony nieruchomości. W kolejnym kroku omawiamy koncepcję zmian i tworzymy listę prac do wykonania wraz z oszacowaniem budżetu. Po akceptacji podpisujemy umowę, przygotowujemy listę zakupową i przystępujemy do wdrożenia rekomendowanych zmian. Wykonujemy umeblowanie wnętrza, dekoracje, stylizację końcową. Dla Państwa wygody i uzyskania oczekiwanego efektu możemy koordynować ekipy podwykonawcze, wykonać profesjonalną sesję zdjęciową, a także prezentować nieruchomość potencjalnym klientom. Cena jak i termin wykonania prac jest uzależniona od uzgodnionego z Państwem zakresu indywidualnego. Zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@bohs.pl lub telefonicznego pod +48 668 707 175

Zakres usługiWykonanie zakresu prac dostosowanego do potrzeb nieruchomości i Twoich oczekiwań.

  • Konsultacje
  • Wybór najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań z optymalnym wykorzystaniem budżetu.
  • Precyzyjne określenie planu działania
  • Wdrożenie zmian na podstawie przygotowanego kosztorysu
  • Wykonanie wszystkich prac „pod klucz”  

Koszt usługi do ustalenia 

 

 

 

Nieruchomości Płock

Bobyk Home Staging
Al. Jana Pawła II 23b lok. 39
09-410 Płock